Başkan’ın Mesajı

baskanmesaj_detay

Değerli Dostlarım,

40 yıl önce çıktığımız bu yolda yanlızca kalite değil etik ticari anlayış, Güven duygusu ve daima hedefleri ileri taşıyan kuruluş olma gayesinde olduk.

Güven Makina bugün yanlızca Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde pazar lideri. Yanlızca ülke sanayisini temsil etmiyoruz aynı zamanda sektörde uluslararası markalaşma adına önemli katkılar yapıyoruz ve yapacağız.
Dostlarım, Güven Makina misyonu yalnızca bir üretici olarak değil sektörde kazandırdığı insan kaynağı, ileri mühendislik üretim anlayışı, ticari etik değerlere saygısı ile ülkemize katma değer sağlama misyonu taşır.

2005 yılı itibariyle hissedilir derecede artan ikinci nesil yönetim kadrosunun katılımıyla Güven Makina yanında farklı faliyet alanlarınada yatırım yapmaktayız.

2008 yılı itibariyle Palmiye hastanesi’nin devri alınmasıyla genel hastane statüsüne kavuşturulmuştur.
Palmiye Hastanesi yeni yatırımlarla başta Genel Cerrahi, kadındoğum olmak üzere 24 bölümü,100 yataklı tam donanımlı ametliyathane ve kadın doğum servisleriyle bölge halkına hizmet vermektedir.

Grup bünyesine 2010 yılında katılan Kirmit İnşaat olarak başta grup şirketleri inşaatları olmak üzere birçok projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışında yaşanan ekonomik ve siyasi dalgalanmalara rağmen her geçen gün yeni yatırımlarımızla hem ülkemize hemde değerli müşterilerimize hizmet çıtasını daima arttırabilmek amacındayız.

 

Saygılarımla,
Cemil KİRMİT

Yönetim Kurulu Başkanı