Tur   | Eng |   Arab   |  Rus  

Başkanın Mesajı

Güven Makina

Değerli  Güven Ortağımız,

Yarım asır önce çıktığımız bu yolda yalnızca kalite değil etik ticari anlayış, Güven duygusu ve daima hedefleri ileri taşıyan kuruluş olma gayesinde olduk.Hiç bir zaman mükemmel kalite anlayışı  ve zamanında teslim  ilkelerinden taviz vermeyen  GÜVEN sektörün ihtiyaçlarını takip etmekte  bunu Türk İşçisinin Türk mühendisinin emeği ve gücüyle  başarmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonu yalnızca bir üretici olarak değil sektörde kazandırdığı insan kaynağı, ileri mühendislik üretim anlayışı, ticari etik değerlere saygısı ile ülkemize katma değer sağlayan bir firma haline dönüştük.

Kaliteli ürünlerimizin yanı sıra müşterilerimizin hedeflerine katkı sağlayacak şekilde kendi ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz hizmetlerimizle de iş ortaklarımıza beklentilerinin ötesinde bir değer sunmaya ilke haline getirdik.

Bizler her zaman ”Sonsuza kadar üretim,bu ülke için üretim” mottosuyla hareket ediyoruz.  “Yarın ne olacak değil ,yarın nerde olacağız?” diye düşünüyor, üretilen araç modellerindeki çeşitliliğimizden  dolayı imalat bandımızı her zaman aktif ve canlı tutmayı başarıyoruz. Bütün bunları yaparken de treyler sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor , malzeme teknolojisindeki hafiflik ve yüksek mukavemetli seçimleri  uzun süreli test ederek bünyemize katmayı başarıyoruz.

Yıllık 600 adet  silobas, damper ,transmixer ve özel treyler üretim kapasitesiyle yarım asırdır faaliyet gösteren, 4 kıta ve 52 ülkeye direkt ihracat yapan TÜRKİYE’ nin en önemli  treyler ve üst yapıcı imalatçılarından biri olan GÜVEN bu ülkenin değeri ve milli sermayesi olmaya devam edecektir.

 

Cemil KİRMİT

Yönetim Kurulu Başkanı
Güven Makina
Güven Makina
Footer 1
Copyright © Güven Makina 2020