43 yıldır İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve hazır beton, çimento , hafriyat,yem,gıda nakliyesinde kullanılmak üzere ürettiği araçlarla adından her zaman söz ettiren ülkemizin gururu  lider treyler firması  GÜVEN, küresel pazarda rekabet etmeye , imal ettiği nitelikli araçları dünyanın her köşesine göndermeye devam ediyor.

Ukrayna silobas pazarında lider olan GÜVEN, son 10 yıldır bu ülke için ürettiği  yarı römork silobas ve yarı römork damper ihracatında göz  doldurmaya devam ediyor.Ürettiği yarı römork araçlarla özellikle  inşaat , yem ve nakliye sektörüne hizmet eden firma her yıl ortalama 100 adet aracı hızla gelişen ve büyüyen Ukrayna pazarına sunuyor. Başta başkent Kiev olmak üzere Ukrayna’nın diğer önemli şehirleri Karkov,Dnipro,Lviv’de GÜVEN’in ürettiği araçları yollarda görmek mümkün.

3D bilgisayar teknolojisini kullanarak tasarım harikası ürünler yapan GÜVEN bu konuda her zaman öncü konumda yer alıp ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Özellikle yarı römork ürün gamında V tip silobas,millenium tip silobas ,damper,damper silobas,treylermikser v.s araçlar üreten firma Türkiye ve Ukrayna’nın  yanı sıra Almanya,Rusya,Ortadoğu ve Arap ülkeleri, Türki Devletler pazarında hak ettiği yeri almaktadır.

GÜVEN’in 2020-2021 hedefleri arasında  üretim kapasitesinin arttırmak, inşaat ve nakliye sektörüne daha fazla çözüm ortağı olmak ve mevcut olan ihracat ülkelerini daha da fazlalaştırmak şeklinde belirleyen firma ülkemiz bayrağını gururla dalgalandırmaya devam edecektir.

En İyiler Her Zaman Güvenle İlerler” mottosuyla üretim yapan GÜVEN satış sonrasında müşterisine  destek vermeye devam etmektedir. Ürettiği kaliteli ürünlerin yanı sıra  müşterilerine sunduğu finansman olanakları, yenilikçi ürünler, satış sonrası hizmet ve ileri seviyedeki müşteri memnuniyeti ile göz doldurmaktadır.