42 yıldır İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve hazır beton, inşaat, çimento , hafriyat , gıda nakliyesinde kullanılmak üzere ürettiği  lojistik araçlarıyla adından her zaman söz ettiren ülkemizin lider treyler firması  GÜVEN, küresel pazarda rekabet etmeye ve ürettiği  nitelikli araçları dünyanın her köşesine göndermeye devam etmektedir.

Özellikle granüllü ve taneli yapıda olan malzemelerin taşınması için gerekli araç üretimi yapan GÜVEN’in ihracat yaptığı ülkeler arasında Rusya, Ukrayna, Almanya, Kanada, Fransa, Umman, Libya, Özbekistan,K.Irak,  S.Arabistan,Katar  v.s gelmektedir.Ürün yelpazesi olarak Silobas, Damper, Damper Silobas, Transmixer ve Treylermixer olan firmanın  yıllık 650 adet üretim kapasitesi bulunmaktadır

En İyiler Her Zaman Güvenle İlerler” mottosuyla üretim yapan GÜVEN satış sonrasında müşterisine  destek vermeye devam etmektedir. Ürettiği kaliteli ürünlerin yanı sıra  müşterilerine sunduğu finansman olanakları, yenilikçi ürünler, satış sonrası hizmet ve ileri seviyedeki müşteri memnuniyeti ile göz doldurmaktadır.

Lojistik dünyasının olmazsa olmazlarından olan ve son yıllarda sürdürülebilir taşıma sisteminin bir parçası olan intermodal taşımacılık konusunda ürün gamına kattığı “40 feet konteynır tip silobas” ile lojistik sektörünün ihtiyacını karşılamayı başarmıştır. Bu yıl ürettiği (10 adet) 40 feet konteynır silobası Kanada’ya sevk eden firma,  farklı taşıma yöntemleriyle lojistik firmalarının çözüm ortağı olmaya ve  ülkemiz adına katma değer yaratmaya  devam etmektedir.

 

GÜVEN’in 2020 hedeflerini  üretim kapasitesinin arttırmak, lojistik sektörüne daha fazla çözüm ortağı olmak ve mevcut olan ihracat ülkelerini daha da fazlalaştırmak şeklinde belirleyen firma ülkemiz bayrağını gururla dalgalandırmaya devam edecektir.