42 yıldır İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve hazır beton, inşaat, çimento , hafriyat , gıda nakliyesinde kullanılmak üzere ürettiği  lojistik araçlarıyla adından her zaman söz ettiren ülkemizin lider treyler firması  GÜVEN, küresel pazarda rekabet etmeye ve ürettiği  nitelikli araçları dünyanın her köşesine göndermeye devam etmektedir.

Özellikle granüllü ve taneli yapıda olan malzemelerin taşınması için gerekli araç üretimi yapan GÜVEN’in ihracat yaptığı ülkeler arasında Rusya, Ukrayna, Almanya, Kanada, Fransa, Umman, Libya, Özbekistan,K.Irak,  S.Arabistan,Katar  v.s gelmektedir.Ürün yelpazesi olarak Silobas, Damper, Damper Silobas, Transmixer ve Treylermixer olan firmanın  yıllık 650 adet üretim kapasitesi bulunmaktadır

Lojistik dünyasının olmazsa olmazlarından olan ve son yıllarda sürdürülebilir taşıma sisteminin bir parçası olan intermodal taşımacılık konusunda ürün gamına kattığı “40 feet open top konteynır tip silobas” ile lojistik sektörünün ihtiyacını karşılamayı başarmıştır. Bu yıl ürettiği (10 adet) 40 feet open top konteynır silobası INTERSAC / Kanada firmasına  sevk eden GÜVEN,  farklı taşıma yöntemleriyle lojistik firmalarının çözüm ortağı olmaya ve  ülkemiz adına katma değer yaratmaya  devam etmektedir. İhraç ettiği bu sayıyı 2020 yılı içinde 100 adete çıkarmayı hedeflemektedir.

 

GÜVEN’in 2020 hedeflerini  üretim kapasitesinin arttırmak, lojistik sektörüne daha fazla çözüm ortağı olmak ve mevcut olan ihracat ülkelerini daha da fazlalaştırmak şeklinde belirleyen firma ülkemiz bayrağını gururla dalgalandırmaya devam edecektir.

En İyiler Her Zaman Güvenle İlerler” mottosuyla üretim yapan GÜVEN satış sonrasında müşterisine  destek vermeye devam etmektedir. Ürettiği kaliteli ürünlerin yanı sıra  müşterilerine sunduğu finansman olanakları, yenilikçi ürünler, satış sonrası hizmet ve ileri seviyedeki müşteri memnuniyeti ile göz doldurmaktadır.